Bat cave

2.599 ден Со ДДВ

Овој сет ги карактеризира Бетмен, Робин и Џокер во разноврсна драма, дизајнирана да поттикне креативна игра и да ги стимулира придобивките од развојот. Одликувајќи се со омилени супер херои и супер-негативци, неверојатни возила, сетот за почетници им овозможуваат на малите деца бесконечна развојна игра и им даваат на родителите можност да споделат скапоцени моменти со нивниот мал суперхерој.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10919 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands