Baryonyx Face-Off: The Treasure Hunt

4.889 ден Со ДДВ

Драма ги чека децата додека им помагаат на Овен Грејди и Клер Деринг да ги следат лошите момци низ џунглата во LEGO Jurassic World Baryonyx Face-Off: The Treasure Hunt. Овој апарат со диносауруси опфатен со простор за 2 минифигури и точка на прицврстување за приколка која има градежна антена на покривот и детален ентериер, плус градежна сцена од џунгла која има скриено богатството за откривање. Вклучува и фигура на диносаурус Барионикс и 4 минифигури со кул оружје и додатоци за да инспирираат имагинативна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75935 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands