Barn, Tractor & Farm Animal Care

5.119 ден Со ДДВ

Сетот Barn, Tractor & Farm Animal Care е опремена со можности за игра и учење за мали деца кои сакаат животни и земјоделски возила. Вклучува трактор, свиња, овци, коњ, куче, кокошка, петел, 2 крави, 4 фигури дупло, штала што може да се изгради, реална текстурирана на сено и многу кул додатоци. Децата развиваат фини моторни вештини, социјална и емоционална свесност и имагинативно размислување кога играат забавни активности на фармата, како што се хранат животните и јаваат коњ.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG10952 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands