Balios S Lux SLV B Lava Grey mid grey

34.999 ден Со ДДВ

Cybex Balios S Lux е стилска и безбедна количка што ве придружува вас и вашето дете уште од раѓање. Нејзините тркала се за сите терени кои имаат мека суспензија и ја прават Balios S едноставно совршена за возење по кој било терен. Доколку е потребно, можете да ги заклучите или да ги направите вртливи предните тркала. Balios S исто така располага со прилагодување од една рака на положбата за седење и лежење во три различни нивоа. Со прилагодливиот потпирач за нозе, можете да создадете целосна позиција за лежење за вашето малечко. Количката има тенда XXL што го штити вашето дете од директна сончева светлина, додека вградената мрежна влошка му обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522002549 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex