Baking Competition

2.980 ден Со ДДВ

Нека ја изразат својата креативност додека ги украсуваат колачите со играчки да ги импресионираат судиите. Или играјте улоги како судијата кој одлучува кој ќе го освои трофејот. Овој сет за готвење е преполн со реална опрема за кујна, храна, прибор и додатоци за реално рекреирање на емисиите за печење што децата ги гледаат на ТВ. Кул функциите, како што се ротирачките штандови за торта и тркалото на состојките што се вртат помагаат да се инспирираат имагинативна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41393 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands