Bakery

2.999 ден Со ДДВ

Прекрасна пекара и кафуле им овозможува на децата забавна игра во улоги. Користете мешалка и рерна за да започнете со печење. Пробајте торта што изгледа вкусно во шареното кафуле. Доставете со украсено комбе со голема торта на покривот! И додека децата се забавуваат, тие исто така развиваат фини моторни, социјални и емоционални вештини.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10928 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands