Bag Tag Panda

449 ден Со ДДВ

Направен за брзо склопување, овој сет им дава на момчињата и девојчињата шанса да направат и прилагодат сопствена фанки и стилска играчка панда како привезок за торба или ранец.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG41930 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands