Baby elephant rescue mission

1.480 ден Со ДДВ

Дозволете им на децата да играат херој додека се натпреваруваат за спасување на едно слонче од мочуриштето! Има лопати за копање на калта и кука за влечење на животното од мочуриштето. Овој сет доаѓа со 2 минифигури на Стефани и Ема, бебиња слонови и низа кул додатоци, како што се играчки токи-воки и шишиња за храна, кои ќе ве инспирира на креативна забава.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41421 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands