Baby Born Sister Styling Head

4.589 ден Со ДДВ

Од колекцијата Baby Born се издвојува оваа прекрасна кукла, модел за најубави фризури и шминка. Со помош на четка, разни ленти за коса и шноли, бидете креативни и направете грандиозни фризури во цветен стил. Без разлика дали станува збор за елегантна пунџа, врзана опашка, плетенки или само украсена коса коса, препуштете се на вашата фантазија и направете ја вашата кукла најубав модел.

Нема на залиха

Спореди
SKU: ZF825990 Категории , ,
Бренд:: Baby Born