Автобус

1.599 ден Со ДДВ

Разбудете ја вашата фантазија со овој Flexi-Bus кој доаѓа со лесни и звучни ефекти. Овој зглобен автобус е одличен за јавен превоз.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HL1416566 Категории , ,
Бренд:: Teamsterz