Avengers Ultimate Quinjet

6.709 ден Со ДДВ

Соединете се со Avengers и влезете во конфликт против Читаури во LEGO Marvel Avengers Avengers Ultimate Quinjet. Овој популарен сет за градење играчки за деца има 6 минифигури – вклучувајќи и Black Widow, Hawkeye, Rocket и Thor, сите со украс за одела на тимот одмаздници и кул оружје за да се рекреираат возбудливи сцени од филмовите на Marvel Avengers.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76126 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands