Avengers Truck Take-down

3.199 ден Со ДДВ

Донесете ја возбудата од филмовите Marvel Avengers на вашиот мал суперхерој со овoј сет со одлични возила, минифигури и сите активности што ги сакаат децата. Со 4 минифигури, камион Avengers, мотор, вооружено беспилотно летало и многу оружје за пукање во оружје, оваа играчка LEGO Marvel Avengers ќе инспирира бесконечна имагинативна забава.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG76143 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands