Avengers Tower Battle

7.499 ден Со ДДВ

LEGO Marvel Avengers: Avengers Tower Battle сетот им овозможува на децата борбени активности со суперхерои внатре и надвор од 5-катната кула на Marvel Avengers. Со 5 спрата и 7 соби опремени со карактеристики, LEGO Marvel Avengers: Avengers Tower Battle доаѓа со можности за играње улоги со класични ликови на Marvel .

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76166 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands