Avengers Speeder Bike Attack

1.849 ден Со ДДВ

Дајте им на фановите возбудувања со суперхероите кои ги сакаат: брза акција, 3 кул минифигури и одлична галантерија за да инспирираат бесконечна соло и групна игра. Со 3 нови минифигури Black Panther, Thor и агент на AIM, кул мотор на Black Panther, сцената е поставена за суперхеројски супер авантури!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76142 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands