Avengers Hulk Helicopter Rescue

4.978 ден Со ДДВ

Вашиот мал суперхерој ќе се чувствува како е во филмот Marvel Avengers: Endgame со овој возбудлив сет Hulk Helicopter Rescue. Постојат толку многу начини да се игра со хеликоптерот Avengers, кој содржи 2 тројни стрелци и одлична функција за исфрлање на Hulk врз непријателите, плус суштеството Chitauri’s Marvel Leviathan за воздушни битки. Акција за играње улоги!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76144 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands