Avengers Helicarrier

9.799 ден Со ДДВ

LEGO Marvel Avengers Helicarrier сетот ги носи децата во прекрасниот хеликоптер Avengers каде што се придружуваат на Iron Man, Captain Marvel, Thor, Black Widow, War Machine и Nick Fury во битка против M.O.D.O.K. – големиот супер негативец.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76153 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands