Aurora’s Royal Carriage

640 ден Со ДДВ

Авантура ги чека обожавателите на принцезата Аурора и нејзината пријателка со бувови во овој симпатичен сет Royal Disney Aurora’s Royal Carriage. Креативна забава во игра со улоги за вашите деца. Сетот може да се репродуцира независно или комбиниран со други сетови Lego Disney за возбудливи и имагинативни опции за игра.

На залиха

Спореди