Attack on the Spider Lair

6.499 ден Со ДДВ

Сетот Attack on the Spider Lair е суперхеројско задоволство дизајнирано да ја развие имагинацијата, умешноста и градењето. Сетот содржи минифигури Спајдермен, Грин Гоблин и Веном, компјутер, плејстејшн, кошаркарски кош, скејтборд со рампа, камера, комплет за обука, мотор, оружје, затвор и уште многу детали.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG76175 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands