AT-AP™ Walker

5.869 ден Со ДДВ

Додадете силна огнена моќ во која било колекција Lego Star Wars со сетот AT-AP Walker. Овој импресивен модел се одликува со зглобни нозе и трета нога што може да се повлече, плус отвор на врвот и страни што откриваат детален кокпит со 2 минифигури. Моделот вклучува и ротирачки и издигнувачки горен бедем со седиште за минифигура и стрелач-стрелач за возбудлива борбена акција. Со мини-фигури на Chewbacca, Clone Commander Gree и Kashyyyk Clone Trooper плус 2 фигури на Kashyyyk Battle Droid, оваа играчка претставува одличен подарок за роденден за деца.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75234 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands