Armored Assault Tank (AAT™)

3.399 ден Со ДДВ

Овој сет вклучува 2 мини-фигури на LEGO Star Wars – Ахсока Тано и Клон Трупер на Ахсока – AAT Driver Battle Droid и Battle Droid LEGO фигури и кул оружја, вклучувајќи 2 Lightsabers за акциони приказни со улоги.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75283 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands