Ariel’s underwater castle

2.190 ден Со ДДВ

Развојна игра со Малата сирена на Дизни. Со популарните ликови Ariel и Flounder, оваа разноврсна играчка е дизајнирана да поттикне замислена игра со улоги и да инспирира напредок во развојот. Вртењето на Ariel и Flounder на вртелешката помага да се изградат фините моторни вештини на децата. Тука е и слајд за играње, ксилофон и потонато богатство.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10922 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands