Ariel’s Storybook Adventures

1.489 ден Со ДДВ

Овој сет што може да се изгради, располага со прилагодлива книга за отворање, со 2 света, подводната палата на Ариел, со отвор школка и различни детали и плажа над вода и брод, плус 2 ливчиња за налепници за украсување на книгата. Тотално пренослива забава и возбуда каде децата ќе се забавуваат осмислувајќи имагинативна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG43176 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands