Arendelle Castle Village

5.899 ден Со ДДВ

Бесконечни часови магична креативна игра со овој совршен сет за реакција на омилените сцени од Disney Frozen II. Сетот вклучува минифигури со Елза, Ана, Кристоф и мачка и две птици. Се одликува со трикатен замок со просторија за престол, спална соба и поткровје, штанд на пекара, штанд на продавница за рибари со мало пристаниште и чамец за веслање со весла.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41167 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands