Aquapark

7.999 ден Со ДДВ

Оваа прекрасна играчка за градење е за деца кои сакаат градежен предизвик и креативна игра. Забавата во водниот парк спакуван во овој сет со Стефани, Ема и Оливија и Мејсон.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41430 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands