App-Controlled Top Gear Rally Car

11.253 ден Со ДДВ

Овој модел на рели автомобилски играчки се контролира преку апликацијата LEGO Technic CONTROL + и се напојува со напреден Smart Hub со 1 XL мотор и 1 L мотор за повеќе извонредно искуство со игра, автентични движења и часови забава! Изградете го автомобилот, преземете ја апликацијата и подгответе се за акција со повеќефункционална контрола што им овозможува на возачите да одат напред, наназад, да управуваат, да забрзуваат, да кочат, да пуштаат звучни ефекти и да добиваат повратни информации!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42109 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands