Anna’s Canoe Expedition

1.389 ден Со ДДВ

Дозволете му на вашето дете да ги преживее омилените сцени од филмот Disney Frozen II со сетот експедиција со кану на Ана. Вклучува минифигури со ликовите на Ана, Олаф и фигура на зајаче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41165 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands