Anna and Elsa’s Storybook Adventures

1.489 ден Со ДДВ

Овој сет има прилагодлива книга за отворање, со 2 области, надворешноста на замокот и мост, самиот замок со преклопен покрив и внатрешноста на замокот, со пијано и спална соба, плус 2 налепници за украсување на книгата. Забава и возбуда за време на игра со улоги со која децата ќе ги прошират своите имагинативни вештини.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG43175 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands