Animal Jigsaw

899 ден Со ДДВ

Едноставна и забавна игра прилагодена на најмладите. Децата имаат можност да соберат 8 животни и на тој начин да ги развијат своите вештини за набудување и ракување, интуицијата и имагинацијата.

На залиха

Спореди
SKU: CLEMY50601 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni