Andy Warhol’s Marilyn Monroe

9.799 ден Со ДДВ

Ако сте обожавател на Енди Ворхол или Мерилин Монро, ова е сетот за вас. Пресоздадете ја иконската убавина со оваа уметност со Мерилин Монро.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG31197 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands