Andrea’s Pool Party

3.189 ден Со ДДВ

Потикнете ја имагинацијата на вашиот мал градител со овој сет со базени, кој вклучува слајд, водопад, машина за бранови, бар за сокови и кабина за диџеи – совршен за децата да уживаат во дружење со своите пријатели.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41374 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands