Anakin’s Podracer™ – 20th Anniversary Edition

2.399 ден Со ДДВ

рославете 20 години на LEGO Star Wars сетовите со Anakin’s Podracer. Оваа кул играчка за составување вклучува и минимификација на Падме Амидала, и мини-фигура на Лук Скајвокер и дисплеј за стоење со логото на 20-годишнината за да се прослави оваа пресвртница во историјата на Лего војна на ѕвездите.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75258 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands