Anakin’s Jedi Starfighter

2.549 ден Со ДДВ

Зголемете ја секоја колекција на LEGO Star Wars со сетот Anakin’s Jedi Starfighter. Елегантната форма на овој сет се одликува со опрема за слетување што може да се повлече, мини-фигурален пилотска кабина за сместување на Анакин, клип под неговиот Lightsaber, скриен оддел за дополнително муниција, простор за R2-D2 и стрелачи на столпчиња поставени на крило.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG75214 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands