Airshow Jet Transporter

2.139 ден Со ДДВ

Понесете ги детските фантазии на нови височини со овој сет за градење од Lego City, Air Show Transporter, со камион и приколка, кул авион со прилагодливи крилја и затемнет кокпит. На тоа додадете минифигури nа пилот и возач и низа одлични додатоци и подготвени сте за суперсонични авантури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG60289 Категорија