Air racing

2.399 ден Со ДДВ

Испратете ги фантазиите на децата кон небото со овој сет кој содржи повеќе возила. Вклучува 2 хеликоптери, авион, 3 минифигури. Момчињата можат да се забавуваат лансирајќи ги хеликоптерите во воздухот и да уживаат во акција авантури со 3 минифигури, вклучувајќи го и пилототите на авионот и хеликоптерите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60260 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands