Adventure Bracelets

449 ден Со ДДВ

Овој сет за нараквици за пријатели располага со 2 прилагодливи ленти во портокалова и зелена боја, кои се вклопуваат околу поголеми или помали рачиња. Сетот има 32 обоени и специјални украсени коцкички со тема за урбани патувања. Момчињата и девојчињата можат да ги користат вклучените идеи за украсување на нараквиците или да ја употребат сопствената имагинација.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG41918 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands