Advent Calendar

1.999 ден Со ДДВ

Направете го одбројувањето за Божиќ уште повозбудливо со Lego Friends Advent Calendar. Децата ќе откриваат по едно изненадување што се крие зад секоја врата. Календарот е исполнет со супер-слатки божиќни ликови, сите припаѓаат на три теми: соба на Ема, работилница за играчки на Дедо Мраз и зимска земја на чудата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41420 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands