Advent Calendar

1.689 ден Со ДДВ

Овој прекрасен календар за Lego City Advent гарантирано ќе им донесе Божиќна радост на момчињата, девојчињата. Полни со инспирација, празнична возбуда и прекрасни изненадувања за децата кои сакаат креативна игра. Моделите, минифигурите и додатоците вклучени во календарот исто така може да се комбинираат со постојните Lego сетови за уште поголема забава.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG60268 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands