Adapter CS Gazelle S Black

3.399 ден Со ДДВ

Адаптери кои овозможуваат лесна и брза инсталација на седишта за автомобили за новороденчиња на шасијата на количка Gazelle S.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520003358 Категории , ,
Бренд:: Cybex