Action Battle Echo Base™ Defense

4.959 ден Со ДДВ

Подарете комплетно ново искуство за составување и играње со овој сет за LEGO Action Star Wars Echo Base Defence. Вклучува 5 минифигури на 2 сноутрупери и 3 бунтовнички војници. Сетот се карактеризира со влезна порта на бунтовниците, кула, дел од ровот со градежна сонда дроид и АТ-АТ. Секоја страна има 3 цели што треба да ги погоди. Градежниот комплет за играчки исто така доаѓа со 2 стрелци и 4 ракети.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75241 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands