501st Legion Clone Troopers

2.499 ден Со ДДВ

Децата можат да играат улоги како 501 легионски клонски војници и да ја преживуваат возбудливата акција од Star Wars со овој акционен сет AT-RT Walker and Barc Speeder.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG75280 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands