2×20 Puzzle Cars 3

299 ден Со ДДВ

Сложувалка со 2 слики по 20 парчиња, со димензии 29 х 19 см. Сложувалките се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE07027 Категории , ,
Бренд:: Clementoni