2in1 Cup Holder Black black

2.299 ден Со ДДВ

Држачот за шишиња од Cybex ви овозможува совршено место за чување на кафе или шише за пиење на вашето дете.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY520004450 Категории , ,
Бренд:: Cybex