2018 Dodge Challenger SRT Demon and 1970 Dodge Charger R/T

3.259 ден Со ДДВ

Уживајте во возбудливата зграда и довлечете тркачко искуство за деца и возрасни со овој неверојатен LEGO Speed ??Champions 2018 Dodge Challenger SRT Demon и 1970 Dodge Charger R / T за автомобилски игри! Dodge Challenger се одликува со 2 комплети бандажи на тркалата, автентични детали за дизајнот и украсни налепници, додека кул LEGO верзијата на Dodge Charger, иконски американски автомобил, има суперполнач што може да се отстрани и наизменично капаче на моторот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75893 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands