1974 Porsche 911 Turbo 3.0

1.249 ден Со ДДВ

Љубителите на Porsche ќе сакаат да градат, да се тркаат и гордо да го прикажуваат LEGO Speed ??Champions 1974 Porsche 911 Turbo 3.0. Овој бел, колекционен модел за деца е еден од најпрепознатливите класични спортски автомобили во светот и се одликува со мини-фигура кокпит со отстранување на шофершајбната и е преполн со автентични детали, вклучително и иконскиот заден спојлер. Класична минифигура на возачот на Porsche 911 и 3 обележувачи за играње сценарија за трка се исто така вклучени во овој сет со автомобили LEGO.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75895 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands