1967 Mini Cooper S Rally and 2018 MINI John Cooper Works Buggy

3.999 ден Со ДДВ

Организирајте класична трка со овие кул LEGO Speed ??Champions 1967 Mini Cooper S Rally и 2018 MINI John Cooper Works Buggy автомобили! Mini Cooper S Rally од 1967 година има решетка на покрив со 2 резервни гуми, исто како и оригиналниот автомобил, додека MINI John Cooper Works Buggy 2018 има суспензија за возење по нерамен терен. Играјте возбудливи сценарија за рели трки со 4 LEGO минифигури и целосно опремена станица за возење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75894 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands