104 Puzzle Frozen 2

399 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 48.5 х 33.5 см. Сложувалките се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE27274 Категории , ,
Бренд:: Clementoni