1000 Puzzle Van Gogh: Esterno Di Caff Di Notte

777 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 ? 50. Музејска колекција, Van Gogh – Cafe Terrace at Night. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE31470 Категории , ,
Бренд:: Clementoni